Nawigacja

Poniedziałek 29.05.2017

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 669345

Postcrossing

Pocztówkowy projekt uczniów z naszej szkoły, pod kierownictwem p. Wojciech Pachniewskiego
POSTCROSSING

 • 25 maja 2017 roku w Dobrzykach odbył się turniej siatkarski, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły w składzie: De Rosa Rocco, Jędrzejowska Aleksandra, Klein Paweł, Lewicki Piotr, Nowosielski Hubert, Radecka Aleksandra, Wiśniewski Arkadiusz, Zalman Jakub.

  W zmaganiach uczestniczyło cztery zespoły ze szkół gimnazjalnych. Zawodnicy z Boreczna wygrali wszystkie swoje mecze i zajęli pierwsze miejsce. Została przyzna nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, a został nim Jakub Zalman.

 • 18 maja uczniowie Zespołu Szkół w Borecznie wzięli udział w Akcji "Czyste Jeziora i Rzeki" organizowanej pod patronatem Starosty Powiatu Iławskiego. Uczniowie, pod opieka nauczycieli, sprzątali brzegi jeziora Jeziorak.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii Akcja "Czyste Jeziora i Rzeki" 2017.

 • W środę 17 maja 2017r. w hali sportowej w Zespole Szkół w Borecznie odbył się Turniej Piłki Halowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Impreza została zorganizowana przez nauczycieli wychowania fizycznego. Celem spotkania było popularyzowanie piłki nożnej oraz podnoszenie sprawności fizycznej uczniów.

  Do rywalizacji stanęło 5 drużyn. Po dwie z Zalewa i Boreczna i jedna z Dobrzyk. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Najlepsi okazali się uczniowie z Boreczna w składzie:

 • 12 maja 2017 r. w Zespole Szkół w Zalewie odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny o Pióro Burmistrza Zalewa. Uczennica klasy III g, Sandra Rawińska zajęła w nim pierwsze miejsce w kategorii gimnazjów. Tym samym powtórzyła swój sukces sprzed dwóch lat. Uczennicę do konkursu przygotował pan Sławomir Cieplicki. Gratulujemy wygranej!

  Więcej zdjęć z konkursu można obejrzeć na stronie Zespołu Szkół w Zalewie : 

 • W zakładce biblioteka umieszczono wynik przeprowadzonych konkursów czytelniczych:

  Konkurs na Exlibris szkolny

  Konkurs plastyczny na ilustrację do ulubionej lektury.

 • W dniach 19-21 kwietnia 2017 roku uczniowie klasy 3 gimnazjum pisali egzamin gimnazjalny. W ciagu trzech dni musieli wykazać się wiedzą z wielu dziedzin. Pierwszego dnia gimnazjaliści pisali test z języka polskiego i historii oraz wiedzy o społeczeństwie. Drugiego dnia arkusze egzaminacyjne sprawdzały opanowanie wiedzy i umiejętności z matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych (geografii, biologii, chemii i fizyki). Na zakończenie uczniowie zmierzyli się z zadaniami z wybranego przez siebie języka obcego.

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół w Borecznie
  Boreczno 22
  14-230 Zalewo
  woj. warmińsko-mazurskie
 • 089 758 86 14

Galeria zdjęć