Poniedziałek 20.08.2018

Witamy na stronie szkoły

• Ogłoszenie o naborze kandydatów na wolne stanowisko sekretarki szkolnej

I.   Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem:
    1. Wymagania niezbędne:

1. wykształcenie co najmniej średnie,
    2. co najmniej dwuletni staż pracy,
    3. biegłość w obsłudze komputera,
    4. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku sekretarki szkolnej,
    5. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
    6. niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarż
  • Harmonogram egzaminów poprawkowych

w Zespole Szkół w Borecznie

w roku szkolnym 2017/2018

Przedmiot

z klasy

Ilość
    uczniów

Numer sali
    egzaminu
    pisemnego

Numer sali
    egzaminu
    ustnego

6a, 6b

27.08.2018

godz.9.00

• Ogłoszenie

Tablica

Z okazji 100-lecia Niepodległości pragniemy wykonać pamiątkową tablicę. Wszysctkich chętnych, którzy chcieliby i mogli wspomóc nas w tym dziele zapraszamy do pomocy. Kto ma zbędny złom mosiężny może przynieść go do szkoły. Z metalu tego artysta plastyk wykona wspomnianą tablicę. Zachęcamy do akcji zbierania środków na ten szczytny cel!

• Koniec roku szkolnego
    27.06.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Koniec roku szkolnego.

• Pierwszy dzień wakacji!

Podobnie jak w całej  Polsce tradycją u nas jest świętowanie zakończenia roku szkolnego. W bieżącym  roku uroczystość ta przypadła 22 czerwca. Już o godzinie 8.00  społeczność szkolna uczestniczyła w specjalnej Mszy Świętej. Potem odbył się  ostatni  apel szkolny z udziałem wszystkich uczniów oraz grona pedagogicznego. Dyrektor szkoły Ryszard Zakrzewski w krótkich słowach podziękował uczniom, rodzicom i nauczycielom za naukę i działania podejmowane w minionym roku szkolnym na rzecz szkoły oraz życzył dobrych bezpiecznych wakacji.  Po przemówieniu Dyrektora najlepszym uczniom rozdane zostały świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. Szczególnie wielkie brawa otrzymali uczniowie klasy trzeciej gimnazjum, dla których to był ostatni dzień w murach naszej szkoły.