• Zwróć się do pedagoga, gdy

• Drodzy Uczniowie!

Serdecznie witam Was w nowym roku szkolnym. Tak jak w poprzednich latach, czekam na wszystkich, którzy chcieliby się ze mną podzielić swoimi troskami i radościami i którzy potrzebują pomocy.

ZWRÓĆ SIĘ DO PEDAGOGA SZKOLNEGO GDY:

- nie radzisz sobie z nauką

- masz kłopoty w domu

- nie potrafisz nawiązać kontaktu z rówieśnikami

- masz problemy osobiste i nie potrafisz sobie z nimi poradzić

- kończysz szkołę i zastanawiasz się, jaką drogę kariery obrać

ZWRÓĆ SIĘ DO PEDAGOGA W KAŻDEJ SYTUACJI, JEŚLI TYLKO POTRZEBUJESZ WSPARCIA DOROSŁEJ OSOBY

Na rozmowy zapraszać będę także tych, którzy nie przestrzegają zasad dobrego wychowania, nie wypełniają swoich szkolnych obowiązków, stosują przemoc wobec innych bądź dokonują zniszczeń na terenie szkoły.
        Chętnie spotkam się z uczniami, którzy chcieliby wnieść coś nowego do naszego szkolnego życia, którzy mają ciekawe pomysły i energię, by je zrealizowć.
        W moim gabinecie spotkać się możemy codziennie.

Do zobaczenia!

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY RÓWNIEŻ WAS, DRODZY RODZICE,

WSPÓLNIE BĘDZIEMY SZUKAĆ ROZWIĄZAŃ TRUDNYCH SYTUACJI WYCHOWAWCZYCH I WSPIERAĆ AKTYWNIE ŻYCIE DZIECI