• Zajęcia z okularami VR w marcu i kwietniu 2023

• W marcu i kwietniu odbyły się kolejne zajęcia z użyciem okularów VR. Jest to środek dydaktyczny, który w krótkim czasie pozwala nauczycielowi pokazać uczniom ciekawe miejsca na świecie, przenieść ich w dowolne miejsce na Ziemi. Uczniowie wykonują z użyciem okularów wiele ćwiczeń interaktywnych, mogą słuchać muzyki, oglądać w trójwymiarze figury geometryczne lub na przykład budowę cząsteczek chemicznych lub komórki ludzkiej albo zwierzęcej.

- lekcja muzyki, p. Anna Rachwał, temat zajęć, kl. 5: Życie i twórczość Fryderyka Chopina;

- lekcja biologii, p. Robert Jędrzejak, temat zajęć, kl. 7: Budowa i rola układu oddechowego;

- lekcja biologii, p. Robert Jędrzejak, temat zajęć, kl. 5: Powtórzenie wiadomości – bakterie, grzyby i wirusy;

- lekcja języka angielskiego, p. Julita Sobolewska, temat zajęć, kl. 6: Powtórzenie poznanego słownictwa: jedzenie oraz ubrania;

- lekcja języka angielskiego, p. Julita Sobolewska, temat zajęć, kl. 3: Zabawy ze słowami.

- edukacja wczesnoszkolna, p. Danuta Gradys, temat zajęć, kl. 3: Wirtualne podróże po świecie.

• Lorem ipsum dolor

• Lorem ipsum

• Lekcje z wykorzystaniem VR

• Fryderyk Chopin
          • Lekcja muzyki, p. Anna Rachwał, temat zajęć, kl. 5: Życie i twórczość Fryderyka Chopina.

• Symetria
          • - lekcja matematyki, p. Janusz Kroczak, temat zajęć, kl. 8: Symetria w matematyce;

• Budowa i rola układu oddechowego
          • Lekcja biologii, p. Robert Jędrzejak, temat zajęć, kl. 7: Budowa i rola układu oddechowego;

• Bakterie, grzyby, wirusy
          • Lekcja biologii, p. Robert Jędrzejak, temat zajęć, kl. 5: Powtórzenie wiadomości – bakterie, grzyby i wirusy;

• Words: eating; clothes
          • Lekcja języka angielskiego, p. Julita Sobolewska, temat zajęć, kl. 6: Powtarzanie poznanego słownictwa: jedzenie oraz ubrania.

• Words
          • Lekcja języka angielskiego, p. Julita Sobolewska, temat zajęć, kl. 3: Zabawy ze słowami.

• Podróże
          • Edukacja wczesnoszkolna, p. Danuta Gradys, temat zajęć, kl. 3: Wirtualne podróże po świecie.