• W Australii

• „W Australii” Zajęcia z okularami 3 D

23 marca uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w ciekawych zajęciach , podczas których po raz pierwszy mogli skorzystać z nowoczesnego sprzętu jakim są okulary 3 D.

Temat zajęć związany był z niedawno realizowanym w klasie blokiem tematycznym o Australii.

Dzięki okularom 3 D dzieci mogły przenieść się do dżungli australijskiej oraz zachwycić się bogatym światem podwodnym.

Julita Sobolewska

Maria Potorska

LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI – ZAJĘCIA W KLASACH I – III SP

W czwartek odbyły się kolejne zajęcia z użyciem okularów VR.  Tym razem to uczniowie klas I – III pod okiem swoich wychowawczyń (p. Danuty Gradys i p. Marii Potorskiej) zapoznały się z techniką użycia okularów, zasadami bezpieczeństwa oraz wybrały się w wirtualną  podróż do różnych zakątków świata – m.in. Australii, Islandii, Anglii.