• Nowy rok szkolny 2022/2023

•   Zapraszamy na uroczystą inaugurację nowego roku szkolnego 1 września 2022 r.  O godzinie 8.00 w kościele parafialnym w Borecznie odbędzie się Msza Św.; do wzięcia udziału serdecznie zaprasza ks. proboszcz Radosław Hetnerowski. Bezpośrednio po nabożeństwie przechodzimy do hali sportowej naszej szkoły. Nowy rok szkolny zaczniemy uroczystym apelem.

Po części oficjalnej uczniowie udadzą się do klas na spotkanie z wychowawcami.

• Smerfy 3-4 latki: sala nr 9 pierwsze piętro. Wychowawca: Sylwia Gawryś
            • Sówki 5-6 lat: sala byłej świetlicy na pierwszym piętrze. Wychowawca: Magdalena Szymańska
            • Kl. I: sala nr 7 pierwsze piętro. Wychowawca: Danuta Gradys
            • Kl. II: sala nr 5 pierwsze piętro. Wychowawca: Maria Potorska
            • Kl. III: sala nr 6 pierwsze piętro. Wychowawca: Danuta Gradys
            • Kl. IV: sala nr 1 parter. Wychowawca: Jarosław Szymański
            • Kl. V: sala nr 2 parter. Wychowawca: Monika Szczypska
            • Kl. VI: sala nr 10 pierwsze piętro. Wychowawca: Anna Cieplicka
            • Kl. VII: sala nr 4 parter. Wychowawca: Irena Wółkiewicz
            • Kl. VIII: sala nr 3 parter. Wychowawca: Robert Jędrzejak

HARMONOGRAM PRZYWOZÓW DZIECI

Po spotkaniach z wychowawcami uczniowie będą odwożeni do domów autobusami naszego przewoźnika.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom dużo zdrowia, wytrwałości i zapału w zdobywaniu wiedzy. Niech nowy rok szkolny będzie dla wszystkich szczęśliwy!

Dyrektor wraz z Gronem Pedagogicznym

• Laboratoria przyszłości

• Od września 2022 roku będziemy realizować rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz umiejętności podstawowych i przekrojowych dzieci i młodzieży – „Laboratoria przyszłości”. Otrzymaliśmy wsparcie w wysokości 60 tyś złotych za który zakuliśmy szereg wyposażenia techniczno-multimedialnego między innymi: mikrofony, drukarkę 3D, zestawy do budowy robotów, zestaw okularów ClassVR, które wprowadzą nas w wirtualną rzeczywistość.

Więcej informacji link

• Dni otwarte dla klasy I

• 22.08.2022 roku zapraszamy na "Dni Otwarte" dla przyszłych pierwszoklasistów, którzy zasilą szeregi szkoły podstawowej od września 2022 roku.

22 sierpnia (poniedziałek) 2022 r. w godz. 9:00-11:00 na pierwszym piętrze sala nr 7.

Wychowawca: Pani Danuta Gradys

• Dni Otwarte Przedszkola

• Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy

na Dni Otwarte Przedszkola, które odbędą się w dniach:

22 sierpnia (poniedziałek) 2022 r. w godz. 9:00-11:00

23 sierpnia (wtorek) 2022 r. w godz. 9:00-11:00

podczas którego, będą mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą, obejrzeć placówkę;

oraz dzieci przekonają się, jak wygląda dzień w przedszkolu.

• Wyprawka pierwszoklasisty 2022/2023

1. Obuwie zmienne (z białą podeszwą)
            2. Strój sportowy (biała koszulka, ciemne spodenki sportowe, obuwie sportowe z białą podeszwą – może służyć za obuwie zmienne)
            3. Zeszyt w wąską linię (tzw. trzy linie) obowiązkowo z marginesami gotowymi lub zrobionymi przez rodzica
            4. Zeszyt w kratkę z marginesami (jak wyżej)
            5. Piórnik z wyposażeniem (linijka, gumka, temperówka, ołówek, nożyczki, długopis)
            6. Blok rysunkowy biały (mały i duży)
            7. Blok techniczny biały (mały i duży)
            8. Bloki z kolorowymi kartkami (miękkimi i sztywnymi)
            9. Duże, kolorowe arkusze (biały, zielony, czerwony, niebieski, żółty, brązowy, czarny)
            10. Zeszyt papierów kolorowych (tzw. wycinanka)
            11. Plastelina i modelina
            12. Farby plakatowe i akwarele
            13. Farby akrylowe
            14. Komplet pędzelków do malowania różnej grubości
            15. Kredki ołówkowe i świecowe
            16. Bibuła w różnych kolorach (gładka i karbowana)
            17. Węgiel rysunkowy
            18. Glina samoutwardzalna (jasna)
            19. Taśma klejąca
            20. Klej w sztyfcie i klej w tubce magic  (dostępny np. u p. Fedorowicz w Zalewie)
            21. Teczka z gumką
            22. Sznureczki długości 40 cm w różnych kolorach/wzorach (przynajmniej czterech)
            23. Woreczki strunowe różnej wielkości
            24. 20 kopert (10 małych i 10 średnich)
            25. 10 gumek recepturek
            26. Chusteczki do nosa w pudełku
            27. Ręcznik papierowy (1 sztuka na m-c)
            28. Papier ksero (1 ryza na rok) – papier ksero nie może zastąpić bloku rysunkowego – to nie ta faktura
            29. Inne dodatki do prac plastyczno-technicznych typu : oczka, kwiatki, koraliki, cekiny, dziurkacze itp. (wskazane, ale nieobowiązkowe)

Wszystkie przybory muszą być podpisane.

W razie  pytań, proszę dzwonić: 501 358 264

Danuta Gradys